KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Vefa Gösterdiğiniz için Teşekkürler!”

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇELİK, görevinden ayrılan ve emekli olan lise müdürlerinin veda yemeğine katıldı. Yemeğe katılan görevdeki okul yöneticilerinin göstermiş olduğu vefadan ötürü teşekkür eden ÇELİK: “İnsanı diğer canlılardan ayıran en güzel hasletlerden biri de vefadır.” dedi.
“Vefa Gösterdiğiniz için Teşekkürler!”

Tayini dolayısıyla İstanbul’a giden, Prof. Dr. Saime İnal Savi Anadolu Lisesi Müdürü Erdoğan KURNAZ, Abdurrahman Paşa Lisesi Müdürü iken emekli olan Rayif UÇAR ve Aytaç Eruz Anadolu Lisesi Müdürü iken emekli olan Hasan ATAKAN için Şerife Bacı Öğretmen Evinde düzenlenen veda yemeğine, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇELİK ve Şube Müdürleri katıldı. Programda konuşan ve insanı diğer canlılardan ayıran en önemli özelliğin vefa olduğunu belirten ÇELİK, emekli eğitimcileri gecede yalnız bırakmayan yöneticilere teşekkür ederek: “Allah herkese sağlıklı, huzur dolu emeklilikler nasip etsin.” dedi.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.