"15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma Etkinlikleri" Kapsamında "15 Temmuz'u Unutturmayacağız" Semineri Gerçekleştirildi.
![](/meb_iys_dosyalar/2022_05/12134630_8e0a1688-9470-4f7a-b01b-6e3af78e7b95.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığımızca yürütülen "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma Etkinlikleri" kapsamında "15 Temmuz' u Unutturmayacağız" semineri 12 Mayıs 2022 Perşembe günü saat 10.00'da Gençlik Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Vakıflar Bölge Müdürlüğü Şube Müdürü Sayın Erdal Arslan' ın sunumuyla yapılan seminere; Millî Eğitim Şube Müdürlerimizden Sayın Halil İbrahim Kara, Sayın Mücahit Kılınç ile Vali Aydın Arslan Ortaokulu, Şehit Mehmet Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu, Kuzeykent Ortaokulu idareci ve öğrencileri katıldı.