KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi.
![2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/17170720_MEM_6249.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU başkanlığında, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Konferans Salonunda İl Müdürlüğü idarecileri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Merkez İlçe Okul Müdürlerinin katılımıyla 2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı açılışı için yapılacak hazırlık çalışmalarının görüşüldüğü toplantı gerçekleştirildi.