6. ULUSLARARASI TÜRK DÜNYASI BİLİM ŞENLİĞİNE YEŞİLOVA VE KURUCAÖREN ORTAOKULLARIMIZ DAVET EDİLDİ
![6. ULUSLARARASI TÜRK DÜNYASI BİLİM ŞENLİĞİNE YEŞİLOVA VE KURUCAÖREN ORTAOKULLARIMIZ DAVET EDİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_11/09165238_k_11085621_afis.jpg)
Yeşilova Ortaokulumuz öğrencisi Zehra Akgül ve Danışman Öğretmeni Sayın Sevcan Güler tarafından hazırlanan " Yumurta Kabukları ve Strafor Köpük ile Isı Yalıtım Malzemesi " adlı proje ile Kurucaören Ortaokulumuz 7. sınıf öğrencilerimiz Serkan Aydost ile Yiğit Can Akkirpi ve Danışman Öğretmeni Sayın M. Kemal Yüzbaşıoğlu tarafından hazırlanan " Tarihi Dönüştürenler" adlı proje 20-22 Kasım 2023 tarihlerinde Ankara'da düzenlenecek olan 6. Uluslararası Türk Dünyası Bilim Şenliği'nde yer almak üzere davet edilmiştir.
İl Müdürlüğü olarak öğrencimizi ve danışman öğretmenimizi tebrik ederiz.