KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN CELİLE EREN ÖKTEN VE GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ METE KASTAMONU HALK EĞİTİMİ MERKEZİ VE OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜNE ZİYARETTE BULUNDULAR
![BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN CELİLE EREN ÖKTEN VE GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ METE KASTAMONU HALK EĞİTİMİ MERKEZİ VE OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜNE ZİYARETTE BULUNDULAR](/meb_iys_dosyalar/2023_12/03195102_whatsappimage20231203at19.49.24.jpg)
Bakan Yardımcımız Sayın Celile Eren ÖKTEN ve Genel Müdürümüz Sayın Cengiz METE, İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Hasan Gümüş eşliğinde, Kastamonu Halk Eğitimi Merkezi ve Olgunlaşma Enstitüsüne ziyarette bulundular.