KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bakanlığımızın Başlattığı "Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkıları Söyleriz" Projesi Kapsamında Konser Gerçekleştirildi
![Bakanlığımızın Başlattığı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/12225426_FA9E523E-D7FD-4860-BF8F-40A53FA97F6F.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından başlatılan "Şarkılar Bizi Söyler, Biz de Şarkıları Söyleriz" projesi kapsamında Merkez Halk Eğitimi Merkezi Türk Sanat Müziği Korosunun hazırladığı konsere; Valimiz Sayın Avni Çakır, ilimiz Protokol Üyeleri ile İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu ve çok sayıda müziksever katıldı.