KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bozkurt 12 Derslikli Ortaokulumuz 2.Dönem Eğitim-Öğretime Hazır
![Bozkurt 12 Derslikli Ortaokulumuz 2.Dönem Eğitim-Öğretime Hazır](/meb_iys_dosyalar/2023_02/05182037_1b456495-6e38-4fe8-816f-1061e96978b9.jpg)
11 Ağustos 2021 tarihinde yaşadığımız sel felaketinden sonra yapımına başladığımız Bozkurt Ortaokulumuzu tamamlayarak eğitim-öğretime hazır hale getirdik. 6 Şubat 2023 Pazartesi itibariyle eğitime başlayacak olan okulumuzun yapımında ve eğitim-öğretime hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Okulumuz ilimize, ilçemize ve öğrencilerime hayırlı olsun.