KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Bir-Sen Kastamonu İl Yönetimi, İl Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nu Makamında Ziyaret Etti.
![Eğitim Bir-Sen Kastamonu İl Yönetimi, İl Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nu Makamında Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/26122328_MEM_2017.jpg)
Eğitim Bir-Sen Kastamonu Şube Başkanı Sayın Orhan Sancaktaroğlu ve beraberindeki heyet İl Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu'nu makamında ziyaret etti.
İl Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu, ziyaretlerinden dolayı Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Sayın Orhan Sancaktaroğlu'na ve beraberindeki heyete teşekkür etti.