KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdür Yardımcısı ile Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdüründen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ'e Ziyaret
![Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdür Yardımcısı ile Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdüründen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ'e Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2024_06/12114845_whatsappimage20240612at11.43.44.jpg)
Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ertan Göv ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Reşat Asrak, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş'ü makamında ziyaret etti.
İl Müdürümüz ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek nazik ziyaretleri, iyi dilek ve temennileri için kendilerine teşekkür etti.