KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenmede Kastamonu Ön Sıralarda

Açıköğretim kurumundan mezun olan öğrencilere Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından diploma töreni gerçekleştirildi.
Hayat Boyu Öğrenmede Kastamonu Ön Sıralarda

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından Açıköğretim Kurumlarından mezun olan öğrencilere 20.05.2015 Çarşamba günü diploma töreni düzenlendi. Törene katılan Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mehmet Zeki BAŞYEMENİCİ: “Kastamonu Açıköğretim çalışmaları bakımından başarılı illerimiz arasındadır. Açıköğretim okullarına kayıtlı aktif öğrencilerimizin yüzde ellisinden fazlasını da bayanlar oluşturmaktadır. Sizler, aldığınız bu diplomalarla sadece ailelerinizin değil, bu şehrin adını Kurtuluş Savaşına altın harflerle yazdıran dedelerinizin de gururusunuz. ” dedi.  İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU ilimizdeki Açıköğretim kurumlarına devam eden öğrenci sayıları hakkında bilgi verdikten sonra:“Kastamonu’nun bu alandaki başarısı el ve gönül birliği ile yapılan çalışmalara bağlıdır. Bu sebeple emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bugün, burada diploma almaya hak kazanan mezunlarımızı kutlar, hayat boyu başarılarının devamını dilerim.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Kastamonu Vali Yardımcısı Şenol KAYA, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mehmet Zeki BAŞYEMENİCİ, Kastamonu Belediye Başkan Vekili Eşref CAN, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz BAHÇACIOĞLU, Açıköğretim Lisesi Müdürü Osman ÖZDEMİR ve diğer katılımcılar tarafından öğrencilere diplomaları verildi.

Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak No4 Posta Kodu 37100 - (366) 2141001 (366) 2141517 Özel Kalem (366) 2141006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.