KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
![İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI](/meb_iys_dosyalar/2024_03/01181526_whatsappimage20240301at18.11.07.jpg)
Kastamonu İl Emniyet Müdürü Sayın Kayhan AY ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ; Siber Güvenlik, Güvenli İnternet Kullanımı, Trafik Eğitimi, Akran Zorbalığı, Uyuşturucu Maddelerin Zararları vb. konularda öğretmen, öğrenci ve velilerimize eğitim verilmek üzere işbirliği protokolü imzaladı.