İL GENELİNDEKİ OKULLARIMIZDA FİLİSTİN İÇİN 1 DAKİKALIK SAYGI DURUŞU
![İL GENELİNDEKİ OKULLARIMIZDA FİLİSTİN İÇİN 1 DAKİKALIK SAYGI DURUŞU](/meb_iys_dosyalar/2023_10/20221241_WhatsApp_Image_2023-10-20_at_21.57.20.jpg)
İl Genelindeki Okullarımızda Filistin için 1 dakikalık saygı duruşu Bakanlığımızın aldığı karar doğrultusunda İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarında yaşamını yitiren Filistinliler için okullarda 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Akabinde İstiklal Marşımız okundu. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş " zalimin karşısında mazlumun yanında olan bir milletiz. Bu duruşumuzu geleceğimiz olan öğrencilerimize de öğretmek için çaba sarfediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada zulmün karşısında olmaya devam edeceğiz" dedi.