KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, İnebolu İlçemiz Özlüce İlk/Ortaokulunda Sona Gelinen Güçlendirme Çalışmalarını Yerinde İnceledi.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, İnebolu İlçemiz Özlüce İlk/Ortaokulunda Sona Gelinen Güçlendirme Çalışmalarını Yerinde İnceledi.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/24175934_Ekran_AlYntYsY.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu, Şube Müdürlerimizden Sayın Cemalettin İpek ile 11 Ağusots 2021 tarihinde ilimizde yaşanan sel felaketinde kaybolan öğrencimiz Rabia Aydemir' in de öğrenim gördüğü Özlüce İlk/Ortaokulunda yapılan ve sona gelinen güçlendirme çalışmalarını yerinde inceleyerek, İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Telat Aktaş'tan bilgi aldı.