İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HASAN GÜMÜŞ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HASAN GÜMÜŞ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2023_08/18203956_WhatsApp_Image_2023-08-18_at_20.33.55_3.jpg)
22 ve 23.Dönem Kastamonu Milletvekili Sayın Musa Sıvacıoğlu ile Ziraat Odası İl Başkanı Sayın Mehmet Butur ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Sayın Adem Keloğlu ve beraberindeki heyet , Türkiye Sakatlar Derneği Kastamonu Şube Başkanı Sayın Serhat Yolasığmazoğlu , Kadın Kolları Başkanı Sayın Esma Kuruoğlu Ahlatçıoğlu ile beraberindeki heyet İl Müdürümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.İl Müdürümüz nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.