KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz, Şehit Burak Kapucuoğlu İlk ve Ortaokulumuzu Ziyaret Etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz, Şehit Burak Kapucuoğlu İlk ve Ortaokulumuzu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_02/23115213_A_72.jpg)
Emanetleriniz, emanetimizdir.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu, deprem bölgelerinden ilimize gelen misafir öğrencilerimizin eğitim gördüğü Şehit Burak Kapucuoğlu İlk ve Ortaokulumuzu ziyaret etti. Öğretmenlerimizle görüşmesinin ardından sınıflara geçen İl Müdürümüz, öğrencilerimizle sohbet etti.