İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Atatürk İlkokulunu Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Atatürk İlkokulunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/28160239_MEM_7060.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Müdür Yardımcımız Sayın Mesut Şeker ve Şube Müdürümüz Sayın Fatma TÜRKMEN ile birlikte Atatürk İlkokulunu ziyaret etti.
2020-2021 eğitim-öğretim yılı 2.haftasının ilk gününde 1.sınıf öğrencilerini ve öğretmenlerini ziyaret eden İl Müdürümüz , sınıfları gezerek yapılan eğitim çalışmalarını yerinde inceledi. Gerçekleşen ziyaret sonrası veliler ile görüşen il Müdürümüz pandemi sürecinde maske ve mesafe kuralına riayet eden velilerimize teşekkürlerini iletti.