KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU başkanlığında , İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU başkanlığında , İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_08/14095104_MEM_4944.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU başkanlığında Şehit Şerifebacı Öğretmenevi Konferans Salonunda yapılan toplantıya Müdür Yardımcıları Mesut ŞEKER ve Serkan DEMİRKIRAN , Şube Müdürleri Cemalettin İPEK , Hasan İNANÇ , Hasan SARIAHMETOĞLU ve 19 İlçe Milli Eğitim Müdürü katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU başkanlığında yapılan toplantıda ; özel ve resmi eğitim kurumlarında hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyon önleme kontrol kılavuzu kapsamında yapılacak çalışmalar görüşüldü.