KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut ŞEKER ile birlikte LGS sınavı yapılacak okullarda incelemelerde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut ŞEKER ile birlikte LGS sınavı yapılacak okullarda incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2020_06/17145934_MMD_3740.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut ŞEKER ile birlikte Orgeneral Atilla Ateş Ortaokulu ve Duruçay Ortaokulunda LGS sınavı öncesi hazırlık çalışmalarını yerinde inceledi.