KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cemalettin İPEK ile birlikte Rehberlik Araştırma Merkezi inşaat alanında incelemelerde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cemalettin İPEK ile birlikte Rehberlik Araştırma Merkezi inşaat alanında incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2020_06/11104816_MMD_3500.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cemalettin İPEK ile birlikte yapımı devam eden Rehberlik Araştırma Merkezi inşaat alanında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.