KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK Başkanlığında Yapılan İl Müdürleri Toplantısına Katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK Başkanlığında Yapılan İl Müdürleri Toplantısına Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_07/21135704_MMD_4485.jpg)
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un başkanlığında İl Müdürleri toplantısı yapıldı. 81 İl Milli Eğitim Müdürü ile yapılan "Covid-19 Bağlamında Eğitim ve Öğretime Hazırlık Çalışmaları" başlıklı video konferans toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU' da katıldı.