KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Mustafa Kaya Anadolu Lisesi'nde Açılan DYK Kurslarını Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Mustafa Kaya Anadolu Lisesi'nde Açılan DYK Kurslarını Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_08/06124638_MMD_4834.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Mustafa Kaya Anadolu Lisesinde açılan Destekleme ve Yetiştirme Kursunu ziyaret etti.
Okul idaresi ve öğretmenleri ile görüşüp Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının yapılması , öğrencilerin başarısı, kurslara katılım gibi konularda bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz, öğrencilerimizle bir süre sohbet etti. Yaşanan salgın döneminde, çalışmalarını gayretli bir şekilde yürüten öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederek , bu sürecin bir an önce sona erip 2020-2021 Eğitim- Öğretim yılına 31 Ağustos 2020 tarihinde başlanılması için tüm hazırlıkların hızlı bir çalışma ile hayata geçirildiğini ifade etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, öğrencilere başarılar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.