KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz, 20 Gönüllü Öğretmenimizi Deprem Bölgesine Uğurladı
![İl Müdürümüz, 20 Gönüllü Öğretmenimizi Deprem Bölgesine Uğurladı](/meb_iys_dosyalar/2023_02/26180656_4AB22C4D-71D1-4E36-87C0-8F51B636B6D7.jpg)
Bakanlığımız koordinesinde depremden etkilenen bölgelerde iyileştirme ve yardım faaliyetlerine yönetim ve lojistik desteği sağlamak üzere Kahramanmaraş Merkez Fuar Alanı (KAFUM) çadır kentinde görev yapacak 20 gönüllü öğretmenimiz; İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu, Şube Müdürümüz Sayın Vedat Terlemez ve İSGB İl Koordinatörü Sayın Turan Ahmetoğlu tarafından yolcu edildi.