KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz, Bakım Onarım ve Güçlendirme Çalışmaları Devam Eden Vali Aydın Arslan Ortaokulunda İncelemelerde Bulundu
![İl Müdürümüz, Bakım Onarım ve Güçlendirme Çalışmaları Devam Eden Vali Aydın Arslan Ortaokulunda İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2022_12/19135949_4.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu, Müdür Yadımcımız Sayın Serkan Demirkıran ile bakım onarım ve güçlendirme çalışmaları devam eden Vali Aydın Arslan Ortaokulunda incelemelerde bulunarak yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.