KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Başkanlığında Ücret Tespit Komisyonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![İl Müdürümüz Başkanlığında Ücret Tespit Komisyonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_04/27104716_2ad4eae9-91b2-47f8-9f64-c3a57155c294.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu başkanlığında Müdürlüğümüz toplantı salonunda Ücret Tespit Komisyonu Değerlendirme Toplantısı yapıldı. 2023-2024 eğitim öğretim yılında ilimizdeki anasınıfı, uygulama sınıfı ve bağımsız anaokulu öğrenci velilerinden alınacak ücretlerin miktarlarının görüşüldüğü toplantıya Şube Müdürümüz Sayın Halil İbrahim Kara ile komisyon üyeleri katıldı.