KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz, Deprem Bölgesinden İlimize Nakil Olan Öğrencilerimizin de Bulunduğu Darende Ortaokulumuzu Ziyaret Etti
![İl Müdürümüz, Deprem Bölgesinden İlimize Nakil Olan Öğrencilerimizin de Bulunduğu Darende Ortaokulumuzu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_03/10163437_942774ee-5251-4ea6-b535-8b1d90fff4ec.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu, deprem bölgesinden ilimize nakil olan öğrencilerimizin de eğitim gördüğü Darende Ortaokuluna ziyaret gerçekleştirdi. Öğrencilerimizin derslerine katılan İl Müdürümüz, öğrenci ve öğretmenlerimizle sohbet etti.