KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz, İtfaiye Operatörlüğü Sınavının Gerçekleştirildiği DHMİ Kurtarma ve Yangın İstasyonunu Ziyaret Etti
![İl Müdürümüz, İtfaiye Operatörlüğü Sınavının Gerçekleştirildiği DHMİ Kurtarma ve Yangın İstasyonunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_04/30131454_3BA6175E-CCF8-4801-BDC2-3F798696812E.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu, İş Makinesi / İtfaiye Operatörlüğü Sınavı'nın gerçekleştirildiği DHMİ Kurtarma ve Yangın İstasyonuna ziyaret gerçekleştirdi. Kastamonu Havalimanı çalışanları için açılan İtfaiye Operatörlüğü Uygulama Sınavı'nı yerinde inceleyen il Müdürümüz, Denetim Komisyonu Üyeleri; Müdür Yardımcılarımız Sayın Mesut Şeker ve Sayın Serkan Demirkıran ile Şube Müdürlerimiz Sayın Halil İbrahim Kara ve Sayın Mehmet Sait Aydın'dan bilgi aldı.