İlimizde İlk Yeşil Bayrak Kurucaören Ortaokulumuzda Dalgalanıyor
![İlimizde İlk Yeşil Bayrak Kurucaören Ortaokulumuzda Dalgalanıyor](/meb_iys_dosyalar/2023_09/11205110_374479818_327201043162525_8018557085382593374_n.jpg)
Çevre bilinci, yönetimi ve sürdürülebilir kalkınma eğitimi vermek amacıyla uygulanan Uluslararası Eko-Okullar programı kapsamında iki yıldır yürütülen faaliyetler sonucunda Kurucaören Ortaokulumuz Yeşil Bayrak ödülü almaya hak kazanmıştır.Kurucaören Ortaokulumuz, çevreye duyarlı okulu simgeleyen bir eko-etiket olan Yeşil Bayrak ödülünü Kastamonu'da alan ilk ve tek okul olmuştur. İl Müdürlüğü olarak,özverili çalışmalarından dolayı öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.