KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İNEBOLU BİLİM VE SANAT MERKEZİ KIŞ OKULUMUZDA ÖĞRENCİLERİMİZ İŞ BİRLİĞİ İLE EĞLENEREK ÖĞRENİYOR
![İNEBOLU BİLİM VE SANAT MERKEZİ KIŞ OKULUMUZDA ÖĞRENCİLERİMİZ İŞ BİRLİĞİ İLE EĞLENEREK ÖĞRENİYOR](/meb_iys_dosyalar/2023_01/28160611_57b58c07-8a75-45d3-b683-e54611dc352c.jpg)
Bakanlığımızın başlatmış olduğu Kış Okulu Projesi kapsamında İnebolu Bilim ve Sanat Merkezimiz,; yeni eğitim yaklaşımlarıyla öğrencilerimizin yaparak yaşayarak, eğlenerek öğrendiği bir süreç yürütüyor. Yoğun katılım gören Kış Okulumuzda öğrencilerimiz; iş birliği içerisinde matematik ve İngilizce derslerinin yanında bilim ve sanat alanlarında da eğitim alıyor.