KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kastamonu Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce Öğretmeni Özgen Şahin BEKTAŞ'ın eTwinning ve Erasmus + Başarısı.
![Kastamonu Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce Öğretmeni Özgen Şahin BEKTAŞ'ın eTwinning ve Erasmus + Başarısı.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/13143450_Ekran_AlYntYsY.jpg)
Kastamonu Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce öğretmeni Özgen Şahin Bektaş'ın yürüttüğü hem eTwinning hem Erasmus + Okul Ortaklıkları projesi olan Bulgaristan, Türkiye, İtalya, Polonya ortaklı Week Week English eTwinning projesi Bulgaristan'da 12-15 yaş kategorisinde ülke ikincisi seçilmiştir.
İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak başta öğretmenimiz olmak üzere emeği geçen herkeze teşekkür ederiz.