Kastamonu Öğretmen Akademileri'nde Bu Hafta "Hayata Şiirden Bakmak" Konusu Araştırmacı-Yazar Sayın Hayati İnanç Tarafından Sayın Valimiz Meftun Dallı'nın Katılımlarıyla İşlendi
![Kastamonu Öğretmen Akademileri'nde Bu Hafta](/meb_iys_dosyalar/2024_05/26190640_d4.jpg)
Bakanlığımızın öncülüğünde hayata geçirilen Kastamonu Öğretmen Akademileri faaliyetleri kapsamında düzenlenen Edebiyat Akademisi'nde bu hafta " Hayata Şiirden Bakmak " konusu işlendi. 137 yıllık tarihi ile Anadolu'nun ilk lisesi olma özelliği taşıyan Kastamonu Abdurrahmanpaşa Lisemizin tarihi binasında gerçekleştirilen etkinlikte Araştırmacı-Yazar Sayın Hayati İnanç öğretmenlerimizle buluştu. Etkinliğe Valimiz Sayın Meftun Dallı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Şube Müdürümüz Sayın Vedat Terlemez katıldı.
Programın sonunda Valimiz Sayın Meftun Dallı Araştırmacı-Yazar Sayın Hayati İnanç'a hediye takdim etti.