KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kastamonu Spor Lisesi Oryantiring Takımı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş'ü Ziyaret Etti
![Kastamonu Spor Lisesi Oryantiring Takımı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş'ü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_05/20172557_whatsappimage20240520at17.20.57.jpg)
Okul sporları kapsamında Türkiye ikincisi olan Kastamonu Spor Lisesi Oryantiring Genç Kız B Takımı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş'ü makamında ziyaret etti.
Spor Lisesi Müdürü Sayın Ercan Irgat, Beden Eğitimi Öğretmenleri Sayın Günsel Savaş ve Halit Şen'in de bulunduğu ziyarette öğrencilerimizi tebrik eden İl Müdürümüz hediye takdim ederek başarılarının devamını diledi.