KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kastamonu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Derneği Başkanı Sayın Adnan KILINÇKIRAN ve Beraberindeki Heyetten İl Müdürümüze Ziyaret
![Kastamonu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Derneği Başkanı Sayın Adnan KILINÇKIRAN ve Beraberindeki Heyetten İl Müdürümüze Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2023_08/21115201_MEM_7291.jpg)
Kastamonu Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Derneği Başkanı Sayın Adnan Kılınçkıran ve beraberindeki heyet, İl Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. İl Müdürümüz nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.