KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kick Boks Dünya Kupası'nda Üçüncü Olan Öğrencimizden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ'e Ziyaret
![Kick Boks Dünya Kupası'nda Üçüncü Olan Öğrencimizden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ'e Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2024_05/30170305_whatsappimage20240530at17.01.29.jpg)
15-19 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da yapılan Kick Boks Dünya Kupası K1 branşında üçüncü olan Özel Kastamonu Sınav Koleji Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisi Yiğitşah Bulut, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş'ü makamında ziyaret etti.
Kampüs Müdürü Sayın Sevim Kocaman, Okul Müdürü Sayın Metin Yılmaz'ın da bulunduğu ziyarette öğrencimizi tebrik eden İl Müdürümüz hediye takdim etti. Başarılarının devamını diledi.