KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Memur-Sen İl Başkanı Sayın İrfan Bakır ve Hak-İş Sendika Başkanı Sayın Mustafa Çağlı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU' nu Makamında Ziyaret Etti.
![Memur-Sen İl Başkanı Sayın İrfan Bakır ve Hak-İş Sendika Başkanı Sayın Mustafa Çağlı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU' nu Makamında Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/10155111_MEM_2236.jpg)
Memur-Sen İl Başkanı ve Diyanet-Sen Kastamonu Şube Başkanı Sayın İrfan Bakır ile Hak-İş Sendika Başkanı ve Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Çağlı, İl Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu'nu makamında ziyaret etti.
İl Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.