KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MERKEZ ORTAOKULUMUZUN HENTBOL KIZ TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU
![MERKEZ ORTAOKULUMUZUN HENTBOL KIZ TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU](/meb_iys_dosyalar/2023_04/06120447_cdf8c790-b41a-49bc-af7d-4088d0dc1029.jpg)
1-6 Nisan 2023 tarihleri arasında Zonguldak ilinde yapılan Küçük Kızlar Hentbol Türkiye Şampiyonası'nda Merkez Ortaokulu kulüp takımı tüm rakiplerini yenerek Türkiye Şampiyonu oldu. Hiçbir başarının tesadüf olmadığını ispatlayan kızlarımız; yıllardır planlı çalışmanın, emek verilmiş bir sürecin sonunda şampiyonluğa ulaştı.
İl Müdürlüğü olarak tüm sporcularımızı, desteklerini esirgemeyen velilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyoruz.