KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Bakanlığı Yükseköğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürü Sayın Tuba KORKMAZ ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Valimiz Sayın Avni ÇAKIR' a Ziyarette Bulundu.
![Millî Eğitim Bakanlığı Yükseköğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürü Sayın Tuba KORKMAZ ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU, Valimiz Sayın Avni ÇAKIR' a Ziyarette Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/06134037_3.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Yükseköğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürü Sayın Tuba Korkmaz ile İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu, Valimiz Sayın Avni Çakır' a ziyarette bulundu.