KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Norm Kadro Fazlası Öğretmen Ataması - İhtiyaç Listesi

Norm kadro fazlası öğretmen ataması ihtiyaç listesi için tıklayınız.

Not: İlimiz Merkez ve İlçelerde norm kadro fazlası öğretmenlerin ihtiyaç listesinde yayımlanan Abdurrahmanpaşa Lisesi Tarih Öğretmenliği, Mustafa Kaya Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği, Mustafa Kaya Anadolu Lisesi Matematik Öğretmenliği, Kuzeykent Anadolu Lisesi Türk Dili Ve Edebiyatı, 10 Aralık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı, Devrekani Şehit Cemal Tepeli ÇPL Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği, Devrekani Şehit Cemal Tepeli ÇPL Türk Dili ve Edebiyatı, İnebolu 9 Haziran İlkokulu Sınıf Öğretmenliği ve Tosya Fevzipaşa İlkokulu Sınıf Öğretmenliği branşları sehven girilmiş olup, ihtiyaç listesinden çıkarılmıştır. Başvuruların güncel liste dikkate alınarak yapılması gerekmektedir.

Not: Listede yer alan Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Metal Teknolojileri Öğretmenliği braşı sehven girilmiş olup, mağduriyet yaşanmaması için bu alana başvuru yapılmaması gerekmektedir.

Aktekke Mahallesi Yalçın Cad No12/1 Posta Kodu 37100 - Santral (366) 2903700 (366) 2903800 Özel Kalem (366) 2903702 (366) 2903703

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.