KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRENCİMİZ KUZEY GÜNDOĞDU WTT YOUTH CONTENDER PANAGYURISHTE U13 ŞAMPİYONU
![ÖĞRENCİMİZ KUZEY GÜNDOĞDU WTT YOUTH CONTENDER PANAGYURISHTE U13 ŞAMPİYONU](/meb_iys_dosyalar/2024_03/09133542_whatsappimage20240309at13.07.08.jpg)
Kastamonu Fatih Sultan Mehmet Ortaokulumuzun öğrencisi milli sporcu Kuzey Gündoğdu 07-10 Mart 2024 tarihleri arasında Bulgaristan'da düzenlenen WTT Youth Contender Panagyurıshte/ Bulgaristan turnuvasında U13 kategorisinde şampiyon oldu.Şampiyon olmasında emeği geçen antrenörlerini, öğretmen ve idarecilerini tebrik ederiz.