KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmen Akademileri Etkinliklerimiz "Etkili İletişim " Konusu ile Devam Ediyor
![Öğretmen Akademileri Etkinliklerimiz](/meb_iys_dosyalar/2024_05/13220423_f3.jpg)
Bakanlığımızın öncülüğünde hayata geçirilen Kastamonu Öğretmen Akademileri faaliyetleri kapsamında düzenlenen Edebiyat Akademisi'nde bu hafta "Etkili İletişim" konusu işlendi. Mimar Vedat Tek Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte Eğitimci -Yazar Sayın Prof. Dr. Aytaç Açıkalın öğretmenlerimizle buluştu. Etkinliğe Şube Müdürümüz Sayın Vedat Terlemez katıldı. Gerçekleşen programın ardından hatıra fotoğrafının çekilmesiyle program sona erdi.