Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi Alanlarında Akreditasyon Başvurusu Yapıldı.
![Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi Alanlarında Akreditasyon Başvurusu Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_11/25150007_Ekran_AlYntYsY.jpg)
Avrupa Birliği'nin eğitim, öğretim, gençlik ve spor alanlarına yönelik programı olan ve 2021-2027 dönemini kapsayan Erasmus Programının hazırlık süreci devam etmektedir.
Bu kapsamda Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi alanlarında genel başvuru kurallarını içeren Erasmus Akreditasyon Çağrısı yayımlanmıştır. Müdürlüğümüz AR-GE birimi tarafından Erasmus Kalite Standartları çerçevesinde Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi alanlarında akreditasyon başvuruları tamamlanmış olup Avrupa Komisyonu'nun değerlendirmesine sunulmuştur.