KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Orhan Şaik Gökyay Anasınıfı Öğrencilerinin Valimiz Sayın Avni ÇAKIR'ı Makamında Ziyareti.
![Orhan Şaik Gökyay Anasınıfı Öğrencilerinin Valimiz Sayın Avni ÇAKIR'ı Makamında Ziyareti.](/meb_iys_dosyalar/2022_06/07163003_4.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu, Orhan Şaik Gökyay İlkokulu Müdürü,Orhan Şaik Gökyay Anasınıfı D Şubesi öğretmeni ve öğrencileri Valimiz Sayın Avni Çakır'ı makamında ziyaret etti.
Ziyaret sırasında öğrenciler ile bir süre sohbet eden Valimiz Sayın Avni Çakır, gerçekleşen ziyaretin ardından öğrencilerimizi valilik binasında gezdirdi.