KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pınarbaşı Belediye Başkanı ile İlçe Millî Eğitim Müdürü, İl Millî Eğitim Müdürümüzü Makamında Ziyaret Etti
![Pınarbaşı Belediye Başkanı ile İlçe Millî Eğitim Müdürü, İl Millî Eğitim Müdürümüzü Makamında Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_11/23150835_ilcedekiler.jpg)
Pınarbaşı Belediye Başkanı Sayın Şenol Yaşar ile İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Muharrem Tavil, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu'nu makamında ziyaret etti.Gerçekleşen ziyarete Müdür Yardımcımız Sayın Serkan Demirkıran da katıldı. İl Müdürümüz,nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.