KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şapka ve Kıyafet İnkılâbı'nın 97.Yıl Dönümünde ''Atatürk'ün Kastamonu Fotoğrafları'' Sergisi, Valimiz Sayın Avni ÇAKIR Tarafından Açıldı
![Şapka ve Kıyafet İnkılâbı'nın 97.Yıl Dönümünde ''Atatürk'ün Kastamonu Fotoğrafları'' Sergisi, Valimiz Sayın Avni ÇAKIR Tarafından Açıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_08/23155909_f6e3e1b7-73cc-4b9e-aaf2-0609ca910777.jpg)
Atatürk'ün Kastamonu'ya gelişleri,Şapka ve Kıyafet İnkılâbı'nın 97. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen Kortej Yürüyüşü ,Çelenk Sunma Töreni ve ''Atatürk'ün Kastamonu Fotoğrafları'' sergisi açılışı, Valimiz Sayın Avni Çakır'ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.Açılışa İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu da katıldı.