KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Erkan Kendirci Okul Aile Birliği Yönetim Kurulundan İl Müdürümüze Ziyaret
![Şehit Erkan Kendirci Okul Aile Birliği Yönetim Kurulundan İl Müdürümüze Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2022_11/23151157_3.jpg)
24 Kasım Öğretmenleri Günü sebebi ile Şehit Erkan Kendirci Okul Müdürü Sayın Adnan Kılıççalar, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bilal Canayakın ile öğrenci velileri , İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu'nu makamında ziyaret etti. İl Müdürümüz, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.