KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tosya Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Hasan Mete DİKİŞÇİ ve Beraberindeki Heyet, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nu Makamında Ziyaret Etti.
![Tosya Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Hasan Mete DİKİŞÇİ ve Beraberindeki Heyet, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz BAHÇACIOĞLU'nu Makamında Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/31141543_MEM_1559.jpg)
Tosya Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Hasan Mete Dikişçi ve beraberindeki heyet , İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Sayın Bahçacıoğlu, nazik ziyaretlerinden dolayı Tosya Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Hasan Mete Dikişçi ve beraberindeki heyete teşekkür etti.