KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Avni ÇAKIR' ın Katılımıyla "Tip 1 Diyabetli Çocuklarda Sağlıklı Yaşam Projesi" Kapsamında 3-17 Yaş Aralığında Bulunan 70 Öğrencimize Şeker Ölçüm Cihazı ve Sensörü Teslim Edildi.
![Valimiz Sayın Avni ÇAKIR' ın Katılımıyla](/meb_iys_dosyalar/2022_03/04153004_7.jpg)
Valimiz Sayın Avni ÇAKIR' ın katılımıyla "Tip 1 Diyabetli Çocuklarda Sağlıklı Yaşam Projesi" kapsamında 3-17 yaş aralığında bulunan 70 öğrencimize şeker ölçüm cihazı ve sensörü teslim edildi.
Gerçekleştirilen programa İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Bahçacıoğlu ve Müdür Yardımcımız Sayın Serkan Demirkıran da katıldı.