KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Avni ÇAKIR ve Eşi Sayın Bahar ÇAKIR "2021 Vocathlon: Mesleki Girişim Maratonu" Programını Ziyaret Etti.
![Valimiz Sayın Avni ÇAKIR ve Eşi Sayın Bahar ÇAKIR](/meb_iys_dosyalar/2021_12/05124408_Ekran_goruntusu_2021-12-05_124333.jpg)
Valimiz Sayın Avni Çakır ve eşi Sayın Bahar Çakır Hanımefendi "2021 Vocathlon: Mesleki Girişim Maratonu"nu ziyaret etti.
Valimiz Sayın Çakır, 6 ilden katılım sağlayan 14 takımın çalışmalarını standlarında ziyaret ederek, proje ve iş fikri hazırlık süreçleri hakkında öğrencilerle sohbet etti.
3 Aralık 2021 tarihinde başlayan Vocathlon 2021: Mesleki Girişim Maratonu kamp programı, bugün yarışmada derece alan projelerin açıklanacağı kapanış töreniyle sona erecek.