KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VALİMİZ SAYIN MEFTUN DALLI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HASAN GÜMÜŞ İLE BİRLİKTE ÖĞRETMEN AKADEMİLERİ ETKİNLİĞİMİZE KATILDI
![VALİMİZ SAYIN MEFTUN DALLI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HASAN GÜMÜŞ İLE BİRLİKTE ÖĞRETMEN AKADEMİLERİ ETKİNLİĞİMİZE KATILDI](/meb_iys_dosyalar/2024_04/24194651_l3.jpg)
Bakanlığımızın öncülüğünde hayata geçirilen Kastamonu Öğretmen Akademileri faaliyetleri kapsamında düzenlenen Edebiyat Akademisi'nde bu hafta "Değerler İnşasında Tarihi Romanın Rolü" konusu işlendi. Yakupağa Külliyesinde gerçekleştirilen etkinlikte Edebiyatçı-Yazar Ali Emre öğretmenlerimizle buluştu. Etkinliğe Valimiz Sayın Meftun Dallı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş Şube Müdürümüz Sayın Vedat Terlemez katıldı.