KASTAMONU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Meftun Dallı'nın Katılımlarıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kapsamında Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Kastamonu Şubesi Ziyaret Edildi
![Valimiz Sayın Meftun Dallı'nın Katılımlarıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Kapsamında Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Kastamonu Şubesi Ziyaret Edildi](/meb_iys_dosyalar/2024_07/15154048_67a82e6fe80e4ce799da50c2d5436027.jpg)
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, Valimiz Sayın Meftun Dallı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş ve il protokol üyelerinin katılımıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Kastamonu Şubesi ziyaret edildi.